Verzorgde woning in rij met tuin en dubbele garage
€ 425 000
Ga naar www.makelaarshuys.be, te koop, klik op het pand en schrijf u in voor de bezoekdagen.
Deze zeer goed onderhouden woning gelegen op de Dendermondesteenweg te Destelbergen, bevindt zich op een perceel van 355 m² en combineert een praktische indeling met aangename buitenruimtes. De woning werd gebouwd in 1997 en biedt een bewoonbare oppervlakte van circa 143 m² .
Bij het betreden van de woning heeft u een praktische inkomhal met toilet en valt meteen de ruime en lichtrijke leefruimte op voor zithoek en eethoek met grote raampartijen.
Aansluitend heeft u de ingerichte keuken met toestellen, een extra berging en een nieuwe leefveranda van Willems, welke toegang biedt tot de tuin met terrassen waar u geniet van voldoende privacy.
Via de tuin bereikt u de dubbele garage met elektrische poorten en carport aan de achterzijde of deze is ook bereikbaar via een zijdelingsweg waar een erfdienstbaarheid op rust.
Er is een pomp verbonden met de boorput.
Op de 1ste verdieping bevinden zich drie volwaardige slaapkamers en een badkamer met toilet, ligbad en dubbele wastafels.
De woning heeft een gunstig EPC C en wordt elektrisch verwarmd via accumulatoren en is voorzien van 17 zonnepanelen en een Uhome thuisbatterij.
De woning heeft een zeer goede bereikbaarheid en nabijheid van winkels, scholen , openbaar vervoer, E17, ....centrum Destelbergen en vlotte bereikbaarheid met Gent en omliggende gemeentes.
Voor meer info : 0468 24 65 84 of sofie@makelaarshuys.be
Algemeen
| Adres: | Dendermondesteenweg 835/a Destelbergen |
| Referentie: | svds2534 |
| Vraagprijs: | € 425.000 |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | Onmiddellijk |
| Perceeloppervlakte: | 355 m² |
| Perceelbreedte: | 7 m |
| Bewoonbare opp.: | 143 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1997 |
| Renovatiejaar: | 2025 |
| Gevelbreedte: | 7 m |
| Algemene staat: | Normaal |
Indeling
| Slaapkamers: | 3 |
| Badkamers: | 1 |
| Douchekamer: | Ja |
| WC: | 2 |
| Bureau: | Ja |
| Woonkamer: | Ja, Doorzonkamer |
| Keuken: | Ja, Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Berging: | Ja |
| Veranda: | Ja |
| Terras: | Ja |
| Wasplaats: | Ja |
| Tuin: | Ja |
| Tuin oriëntatie: | Noord-Oost |
| Tuin kwaliteit: | Fraai aangelegd |
| Garage: | 2 |
| Parking: | 4 |
Comfort
| Snelweg: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Treinstation: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Busknooppunt: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| School: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Bank: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Raamwerk: | PVC |
| Dak: | Zadeldak |
| Beglazing: | Dubbel, Hoogrendementsglas |
| Verwarming: | Elektriciteit |
| Verwarmd water: | Elektriciteit, Elektrische boiler |
| Isolatie: | Volledig geïsoleerd |
| Internet: | Ja |
| Zonnewering: | Ja |
| Mech. ventilatie : | Ja |
| Kabel: | Ja |
| Inbouwarmaturen: | Ja |
| Rookdetector: | Ja |
| Zonnepanelen: | Ja |
Wettelijke gegevens
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 743 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 355 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 2026/0508-0003855937res1 |
| EPC Index: | 290,00 kWh/(m² jaar) |
| EnergyClass: | C |
| EPC Geldig tot: | 8/05/2036 |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Ja |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Niet meegedeeld |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |