Statig herenhuis aan het Zuidpark met potentieel ook voor kantoor of co-housing
€ 695 000
te Hubert Frère-Orbanlaan, met uitzicht op het Zuidpark, bevindt zich dit ruim herenhuis met een woonoppervlakte van 243 m² volgens EPC zonder kelder.
Op het gelijkvloers heeft u de centrale inkomhal, een lichtrijke woonruimte met een voorkamer en een achterkamer met originele parketvloeren, sierhaarden en uitzicht op het groen. Deze ruimte is ideaal als stijlvolle woon- en eetkamer, maar kan evenzeer dienst doen als kantoor of praktijkruimte voor wie wonen en werken wil combineren of als 2 slaapkamers voor co-housing.
Aangrenzend is een keukenruimte met 2 toiletten en toegang tot het terras .
Op de 1ste verdieping heeft u een grote ruimte aan de voorzijde en mogelijkheid voor een 2de ruime achterkamer.
kan geschikt zijn voor een grotere leef-en keukenruimte
Een bureel op het tussenverdiep.
Op de 2de verdieping een grote ruimte aan de voorzijde en mogelijkheid voor een 2de ruime achterkamer.
Op de 3de verdieping zeer ruime kamer onder het dak met veluxen.
Kortom een pand met potentieel als gezinswoning , of deels wonen en kantoor of co-housing.
Dankzij de authentieke parket , hoge plafonds, sierlijke lijstwerk en grote ramen straalt het pand karakter uit.
Na een bijkomende renovatie heeft u hier een top pand op een unieke locatie aan het Zuidpark, op loopafstand van openbaar vervoer bus, tram, diverse winkels, restaurants, scholen, universiteiten in de omgeving en vlotte verbindingen.
info : Sofie@makelaarshuys.be of 0468 24 65 84
Algemeen
| Adres: | Hubert Frère-Orbanlaan 48 Gent |
| Referentie: | Svds2424 |
| Vraagprijs: | € 695.000 |
| Type: | Herenhuis |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Perceeloppervlakte: | 93 m² |
| Perceelbreedte: | 6,6 m |
| Bewoonbare opp.: | 243 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1850 |
| Renovatiejaar: | 2003 |
| Gevelbreedte: | 6,6 m |
| Bouwlagen: | 3 |
| Algemene staat: | Te renoveren |
Indeling
| Slaapkamers: | 5 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 2 |
| Bureau: | Ja |
| Woonkamer: | Ja, Doorzonkamer |
| Keuken: | Ja |
| Bijkeuken: | Ja |
| Zolder: | Ja |
| Kelder: | Ja |
| Praktijkruimte: | Ja |
| Terras: | 9 m² |
Comfort
| Snelweg: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Treinstation: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Busknooppunt: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Tramknooppunt: | Ja |
| Bushalte: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Tramhalte: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Winkel: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| School: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bank: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Raamwerk: | Hout |
| Dak: | Zadeldak |
| Beglazing: | Enkel, Dubbel |
| Verwarming: | Aardgas |
| Verwarmd water: | Elektrische boiler |
| Isolatie: | Dakisolatie |
Wettelijke gegevens
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 1.093 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 93 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20221230-000-2768696knr-1 |
| EnergyClass: | C |
| EPC Geldig tot: | 30/12/2032 |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Ja |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied met culturele, historische en/of esthetische waarde |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Erfgoed: | Geïnventariseerd erfgoed |