Mooi 3 slaapkamerappartement met terras en parkeerplaats te Residentie Rijsenberg
€ 395 000
Dit ruim en lichtrijk appartement gelegen op de 4de verdieping van de gegeerde Residentie Rijsenberg heeft een bwb. opp. van ca. 126 m² en een aangenaam terras van ca. 12 m², met panoramisch uitzicht .
Een verzorgde algemene inkomhal met brievenbussen, sas, lift en traphal.
Een ruime inkomhal met ingemaakte kasten ( vestiaire/ bergruimte ) en een apart gastentoilet met berging.
De lichtrijke leefruimte met een gezellige zithoek en eethoek voorzien van parket en toegang tot het zonneterras.
De ingerichte keuken sluit aan op de leefruimte .
De nachthal leidt naar drie ruime slaapkamers, waarvan één met toegang tot het terras.
Er zijn 2 praktische badkamers: een te renoveren badkamer met ligbad, toilet en wastafel, evenals een aparte douchekamer met douche en wastafel. .
CV op aardgas Gunstig EPC: B – 139 kWh/m²
Inclusief private kelderberging (nr. 60).
Mogelijkheid tot aankoop van een binnen staanplaats (nr. 85) aan € 30.000.
• Automatische garagepoort (laadpaal kan door de koper geplaatst worden)
• Reeds uitgevoerde investeringen in het gebouw: geïsoleerd dak, vernieuwde terrassen en gevels, vernieuwde liften en inkomhal
De ligging is uiterst gunstig: nabij het station Gent-Sint-Pieters, het recreatiedomein De Blaarmeersen, scholen, winkels en restaurants. Het centrum van Gent is vlot bereikbaar, openbaar vervoer in de directe omgeving en snelle verbindingen via R4, E17 en E40.
Meer info : sofie@makelaarshuys.be of 0468 24 65 84
Algemeen
| Adres: | Rijsenbergstraat 196 Gent |
| Residentie: | Rijsenberg |
| Referentie: | svds-2397 N2803xa |
| Vraagprijs: | € 395.000 |
| Type: | Appartement |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Perceelbreedte: | 12,75 m |
| Bewoonbare opp.: | 126 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1970 |
| Renovatiejaar: | 2011 |
| Op verdieping: | 4 |
| Algemene staat: | Te renoveren |
Indeling
| Slaapkamers: | Ja |
| Badkamers: | 2 |
| Douchekamer: | Ja |
| WC: | 2 |
| Bureau: | Ja |
| Woonkamer: | Ja, Doorzonkamer |
| Keuken: | Ja, Gesloten keuken |
| Berging: | Ja |
| Terras: | Ja |
| Wasplaats: | Ja |
| Garage: | 1 |
| Parking: | Ja |
Comfort
| Snelweg: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Treinstation: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Busknooppunt: | Ja - op minder dan 500 m |
| Tramknooppunt: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| School: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Kinderopvang: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Bank: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Raamwerk: | PVC |
| Beglazing: | Hoogrendementsglas |
| Verwarming: | Condensatieketel, Aardgas |
| Verwarmd water: | Condensatieketel |
| Isolatie: | Volledig geïsoleerd |
| Lift: | Ja |
| Internet: | Ja |
| Mech. ventilatie : | Ja |
| Rookdetector: | Ja |
| Parlofoon: | Ja |
Wettelijke gegevens
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 1.331 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 126 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20251203-0003748530-res-1 |
| EnergyClass: | B |
| EPC Geldig tot: | 3/12/2035 |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Ja |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |