Gunstig gelegen 2-slpk appartement nabij het Begijnhof
nieuw
Gent (9000)
Hector Van Wittenberghestraat
18
€ 285 000
Dit appartement van 65 m² is gunstig gelegen nabij het Begijnhof en op wandelafstand van het historische centrum.
Het appartement beschikt over een lichtrijke leefruimte met aansluitend de keuken.
Verder zijn er twee aansluitende slaapkamers, waarvan één toegang geeft tot het terras.
De ruime badkamer is uitgerust met een toilet, wastafel en bad/douche.
Daarnaast is er een gemeenschappelijke berging voorzien waar ook fietsen kunnen worden geplaatst.
EPC: B
Conformiteitsattest aanwezig
Dankzij de uitstekende ligging nabij het Begijnhof geniet u van een vlotte verbinding naar winkels, openbaar vervoer en het bruisende stadscentrum.
Algemeen
| Adres: | Hector Van Wittenberghestraat 18 Gent (9000) |
| Referentie: | XC-2541 |
| Vraagprijs: | € 285.000 |
| Type: | Appartement |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Bewoonbare opp.: | 65 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1971 |
| Renovatiejaar: | 2021 |
| Op verdieping: | 2 |
Indeling
| Slaapkamers: | 2 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja, Gesloten keuken |
| Balkon: | Ja |
| Terras: | Ja |
Comfort
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | Aluminium |
| Beglazing: | Dubbel |
| Verwarming: | Condensatieketel |
| Verwarmd water: | Condensatieketel |
| Parlofoon: | Ja |
Wettelijke gegevens
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 570 |
| Kadastrale benaming: | 44815 GENT 155 AFD |
| Kadastrale Nummers: | 3618V4P0004 |
| EPC Certificaat Nr.: | 20240610-0003277497-RES-1 |
| EPC Index: | 127,00 kWh/(m² jaar) |
| EnergyClass: | B |
| EPC Geldig tot: | 10/06/2034 |
| Voorkooprecht: | Ja |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | B |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | B |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |
Ik wens meer informatie over volgend pand:
Gent (9000)
Hector Van Wittenberghestraat
18
€ 285 000
Informeer een vriend
Gent (9000)
Hector Van Wittenberghestraat
18
€ 285 000
Gent (9000)
Hector Van Wittenberghestraat
18