Commercieel gelegen kantoor of winkelruimte met 2 parkeerplaatsen
€ 925
Dit commercieel gelegen kantoor of winkelruimte met 2 parkeerplaatsen is te huur aan 925 euro /maand
Exclusief water en elektriciteit en internet.
Beschikbaar vanaf 15/6/2026
Gunstige ligging aan de N9 met vlotte verbinding centrum Gent, Mariakerke- Lievegem-Waarschoot, Eeklo, ...
Zeer goede zichtbaarheid en raampubliciteit mogelijk voor de zaak.
Het kantoor/de winkelruimte omvat 100m² bestaande uit 1 grote lichtrijke en kwalitatieve ruimte die u kan verdelen tot comfortabele werkplekken of zoals de huidige huurder kan u het inrichten als toonzaal, geschikt voor diverse vrije beroepen, ….
De open indeling zorgt voor diverse mogelijkheden.
U kan ook werken met tussenwanden voor vergaderruimtes.
Er is een apart toilet en keukenruimte met voldoende opbergkasten, micorgolf/oven, ijskast .
Bevloering bestaat uit tegels, op heden bedekt met mattegels kunnen overgenomen worden van de huidige eigenaar.
De verlichting zwarte spots zijn inclusief.
Elektrische verwarming( conform) via accumulatie vuren en warmtepomp lucht en koude,
U kan voor de fiets gebruik maken van een achterliggende berging
De ligging van het kantoor in Mariakerke is een groot pluspunt. De buurt is levendig en biedt tal van mogelijkheden om uw idee uit te werken .
Voor meer info contacteer ons op het nummer 0468 24 65 84 sofie@makelaarshuys.be
Algemeen
| Adres: | Brugsevaart 136/002 Mariakerke |
| Referentie: | svds-2313h |
| Prijs: | € 925 |
| Type: | Kantoor |
| Beschikbaar vanaf: | Onmiddellijk |
| Bebouwde opp.: | 100 m² |
| Renovatiejaar: | 2024 |
| Op verdieping: | 0 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
| Verhuurbare vloeroppervlakte: | 100 m² |
Indeling
| WC: | 1 |
| Bureau: | Ja |
| Keuken: | Ja |
| Opslagruimte: | Ja |
| Showroom: | Ja |
Comfort
| Snelweg: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Treinstation: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Busknooppunt: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bushalte: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Winkel: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| School: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Kinderopvang: | Ja |
| Bank: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| (Stads)centrum: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Ontspanning: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Restaurant: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Raamwerk: | Draai-/kiepramen, PVC |
| Beglazing: | Hoogrendementsglas |
| Verwarming: | Warmtepomp, Elektriciteit |
| Verwarmd water: | Elektriciteit |
| Isolatie: | Volledig geïsoleerd |
| Airco: | Ja |
| Internet: | Ja |
| Mech. ventilatie : | Ja |
| Rookdetector: | Ja |
Wettelijke gegevens
| Kadastrale Oppervlakte: | 100 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20210708-00022439665 |
| EnergyClass: | B |
| EPC Geldig tot: | 8/07/2031 |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Niet meegedeeld |
| Erfgoed: | Niet meegedeeld |