Instapklaar modern appartement met terras en ondergrondse staanplaats
€ 1 200
Ga naar www.makelaarshuys.be , te huur , klik op het pand en schrijf u in voor de bezoekdag op zaterdag 30/5/2026 om 10:30.
Te residentie EAGLE PARK ontwikkeld door Bontinck architecture and engineering bevindt zich dit kwalitatief en lichtrijk appartement omringd door een tuin / parkgebied. Het appartement wordt verhuurd inclusief de ondergrondse staanplaats nummer 3 en een kelder.
Het appartement op de 2de verdieping omvat 90m², een ruim terras aan de voorzijde: 8,8m² en een ruim terras aan de achterzijde 13,5 m².
Er is een algemene inkomhal, traphal en lift.
Ruime inkomhal met een apart toilet en wastafel.
Er is een lichtrijke en ruime woonkamer voorzien van parket, aansluitend een open keuken met toestellen en een ruim zonneterras. Aparte berging voor wasmachine en droogkast.
Er zijn 2 ruime slaapkamers met allebei toegang tot het 2de terras waar u kan genieten van de avondzon.
Er zijn zonneweringen en vliegenramen.
Stijlvolle badkamer met inloopdouche en een wastafelmeubel.
De centrale verwarming is op aardgas via radiatoren.
Er is dubbele beglazing en er zijn aluminium ramen.
Goed epc: 137,93 kwh/m² en een conforme elektrische keuring.
Gunstig gelegen op wandelafstand van het gemeenteplein van Sint-Denijs-Westrem met diverse winkels, restaurants, openbaar vervoer en nabij alle verbindingswegen.
meer info : 0468 24 65 84
Algemeen
| Adres: | Adelaarsstraat 11/201 Sint-Denijs-Westrem |
| Referentie: | svds2028Hn |
| Prijs: | € 1.200 |
| Type: | Appartement |
| Beschikbaar vanaf: | Onmiddellijk |
| Bewoonbare opp.: | 112 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 2009 |
| Op verdieping: | 2 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
Indeling
| Slaapkamers: | 2 |
| Badkamers: | 1 |
| Douchekamer: | Ja |
| WC: | 1 |
| Bureau: | Ja |
| Woonkamer: | Ja, Doorzonkamer |
| Keuken: | Ja, Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Bijkeuken: | Ja |
| Berging: | Ja |
| Kelder: | Ja |
| Terras: | 15 m² |
| Wasplaats: | Ja |
| Tuin: | Ja |
| Tuin kwaliteit: | Fraai aangelegd |
| Garage: | 1 |
| Parking: | Ja |
Comfort
| Kindvriendelijk: | Ja |
| Snelweg: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Treinstation: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Busknooppunt: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bushalte: | Ja |
| Winkel: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| School: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Raamwerk: | Aluminium |
| Beglazing: | Dubbel, Hoogrendementsglas |
| Elektriciteit: | Conform |
| Verwarming: | Aardgas |
| Verwarmd water: | Hoogrendementsketel, Gas |
| Isolatie: | Volledig geïsoleerd |
| Lift: | Ja |
| Internet: | Ja |
| Zonnewering: | Ja |
| Mech. ventilatie : | Ja |
| Inbouwarmaturen: | Ja |
| Rookdetector: | Ja |
| Videofoon: | Ja |
Wettelijke gegevens
| Kadastrale Oppervlakte: | 112 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 44021-G-2007_104344/EP00588/A000/D01/SD009 |
| EPC Index: | 137,93 kWh/(m² jaar) |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Overstromingsgevoelig: | Niet meegedeeld |
| Overstromingsgebied: | Niet meegedeeld |
| Erfgoed: | Niet meegedeeld |