Dit aangenaam, te bouwen 2 slp. kamer appartement is gelegen op de 2de verdieping van Residentie Plaza. Het appartement is voorzien van een inkomhal, afzonderlijk toilet, ruime leefkamer met open keuken en een mooi terras dat uitkijkt op de Grote Markt. Achteraan liggen de 2 slaapkamers en de volwaardige badkamer.
De koper is natuurlijk vrij in hun aangekochte deel eigen keuzes te maken indien dit niet de structuur en architectuur aantast. Zo is er keuze naar opstelling en materiaal
keuken, keuze sanitaire toestellen, keuze vloeren en keuze elektriciteit en verlichten. Naar gelang de vordering van de werken kunnen bovenstaande keuzes wel ingeperkt worden.
Wenst u meer informatie neem dan contact met Alain op 0468 25 48 91 of mail naar alain@makelaarshuys.be

Algemeen

Adres:Grote Markt 11/201
Zelzate
Referentie:AV-2125 APP201
Vraagprijs:€ 298.000
Type:Appartement
Bewoonbare opp.:98 m²
Type constructie:Traditioneel
Bouwjaar:2024
Op verdieping:2
Algemene staat:Luxe-afwerking

Indeling

Slaapkamers:2
Badkamers:Ja
WC:Ja
Woonkamer:Ja
Keuken:Ja, Open keuken, Ingericht met toestellen
Berging:Ja
Terras:12 m²

Wettelijke gegevens

Overstromingsgevoelig:Niet meegedeeld
Overstromingsgebied:Niet meegedeeld
Erfgoed:Niet meegedeeld
Zelzate
Grote Markt 11 201

€ 298 000


U moet akkoord gaan met het privacybeleid van deze website
* Verplicht in te vullen
Zelzate
Grote Markt 11 201

€ 298 000

Zelzate
Grote Markt 11 201

€ 298 000